| Ilici01 a întrebat:

Politistii sunt cumva siamezi? De ce sar 2 deodata pe tine, nu au si ei o ordine?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
laughing Bancul lunii! laughing
rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| minrest a răspuns:

Desfasoara forta necesara, cu o marja de eroare suficienta, ca inamicii ordinii publice sa nu aiba nici o sansa.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Proceseaza greu; pana sa inteleaga ce face partenerul, se reped ca boii in bariera

| ziftode a răspuns:

Pai daca ar sari cate unul pe rand nu te-ar nimeri big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai le e frica sa nu fugi pe cealalta parte. Sunt suficient de grasi sa nu reuseasca sa fuga dupa tine laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonimaalee29 a răspuns:

Unul stie sa tina si unul sa bata laughing cum zicea un prieten, unul stie sa citeasca si unul stie sa scrie amenda laughing