| BlueButterfly97 a întrebat:

Pot merge in vacanta cu voucherele mamei dar fara mama?
Funda!

Răspuns Câştigător
| weloveit a răspuns:

Buna,nu poti. Si eu am incercat sa merg cu voucherele mamei de vacanta, am ajuns la munte si a trebuit sa o astept pe mama sa vina. Poti face lucrul asta, daca doresti. Sa o iei pe mama ta o zi cu tine, apoi ea sa plece. Sau poti vorbi cu cei de la receptie si sa platesti jumi-juma.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod legal nu se poate, acestea pot fi folosite doar de catre titular.

| sierra1 a răspuns:

Teoretic doar titularul le poate folosi (dar practica mai eludează teoria - la noi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da ce in bagaje nu-i loc