| ImNotAPerson a întrebat:

Pot obține cazier fiscal de la ANAF dacă sunt din Republica Moldova?

Țin să precizez că nu am cetățenie românească, am doar permis de ședere pentru studii.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din Moldova, da.

| Violleta2022 a răspuns:

Cazierul financiar se procura din tara ta, nu unde mergi sa studiezi.

| sierra1 a răspuns:

La anaful in Moscova sau care-i capitala pentru Republica Moldova

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți.

| mihai69 a răspuns:

Nu ai cum.

| anonimg a răspuns:

În locul tău aș contacta anaf pentru informații:
https://www.anaf.ro/anaf/internet/ANAF/acasa/! ut/p/a1/hc6xDoIwEAbgZ2Ho2jtRCHHDhUocxEXoYkpSCgZbUiq8vtU4OCjedn--y3_AoQSuxdQp4TqjRf_ceXxhKxazMAlzZAViEe32pyg7ImYbDyoP8Mek-O_-DHyRYPwGCxU5cNWb-vVulep6nSjgVjbSSkvv1setc8O4JUhwnmcqtGioNQS_-daMDsoPBsOtxGvUT4c0CB5h5prT/dl5/d5/L2dBISEvZ0FBIS9nQSEh/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca primesti nimic de la anaf daca nu ai cnp

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau cui

| Molusca a răspuns:

Dacă aveți cetățenie română, puteți obține cazier fiscal de la ANAF.

| Molusca a răspuns:

Dacă aveți cetățenie română, puteți obține cazier fiscal de la ANAF. Sper că v-am ajutat! Zi bună!