| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa cumpar euro cash, la banca?
Trebuie sa schimb 20.000 lei si nu am incredere in casele de schimb valutar.
Daca nu pot 20.000, dar exista posibilitatea, eu merg si de 10 ori la sediu sa-i schimb. In 10 zile!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Schimba la orice banca din orasul tau, ca nu ai de ce sa te temi!
Cei 20.000 lei nu sunt multi, sunt in jur de 4300 de euro si orice banca ar trebui sa aiba suma asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se poate schimba la banca, dar ar trebui sa anunți cu câteva zile înainte sa aibă cash

| sierra1 a răspuns:

Poti dar cursul e naspa. Du-re la o casa de schimb centrala însoțit de cineva de incredere