| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa îmi revendic banii pariați? Vreau sa merg mâine dimineață la tribunal.
Fie ce-o fi! Sa nu mai am dreptul sa pariez la nicio casa de pariuri, accept. Îmi vreau banii înapoi!?
Este posibil?

Cine are cunoștință despre ce vorbesc, rog să-mi lase un răspuns clar și elocvent!

Nu e cazul sa glumiți, mulțumesc din timp!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fara gluma iti spun ca nu ai nici o sansa sa-ti recuperezi banii pariati, aceasta se poate doar in vis.
Si ai mai cheltui bani degeaba, pentru taxa judiciara de timbru, asa ca ai plati de 2 ori, ambele pentru invatatura de minte, respectiv ca la pariuri doar castigul casei de pariuri este sigur si a doua oara ca nu dai in judecata daca n-ai dreptate.

| Ronnix a răspuns:

Nu, nu-ti poti revendica banii pariati. Data viitoare, pariaza doar ce esti dispus sa pierzi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Banii pariați adică care i-ai dat pentru a paria cu ei, nu îi mai primești înapoi, oriunde ai merge, tribunal sau alt undeva.
Motivul. Pariul este un contract.

| Catrice a răspuns:

Dacă toți ar face asta, casele de pariuri ar da faliment laughing

| RobertMoon a răspuns:

Pai ce s-a intamplat de vrei sa ii revendici? Detaliaza.

| anonim_4396 explică (pentru RobertMoon):

Am vrut sa ma las de pariuri, happy si na. Am crezut ca este normal să-mi primesc banii înapoi. Întrucât dr când joc n-am prins mai mult de 1600 lei... Si da, am pariat mai mult de atât.