| kardula a întrebat:

Pot sa lucrez in Grecia in politie sau in aeroport? Am terminat facultatea de drept.Sunt casatorita in grecia si vorbesc fluent limba greaca, engleza si italiana.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi și întreabă la Ministerul de Interne elene așa ceva!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In loc sa ne intrebi pe noi, care nu suntem in Grecia, mai bine te duci la politia de acolo si la aeroport si afli direct de la sursa. Succes si numai bine!

| Hombre a răspuns:

Pe noi poti sa ne intrebi cand se coace dudele, insa cand se coace maslinele intreaba-i pe greci.

| Emy_4433 a răspuns:

Da poti... funda?

| frumusikasuper1000322 a răspuns:

Pai daca stii ce iti trebuie lucreaza in Grecia