| xMihail a întrebat:

Pot să susțin proba teoretică pentru permis de conducere dacă nu am făcut toate orele de condus.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti, deoarece scoala de conducere nu-ti elibereaza fisa de scolarizare inainte de a termina scoala de conducere.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, fara fisa completata de scoala unde faci cursurile si orele de soferie.

| UserRo10 a răspuns:

In mod normal trebuie sa treaca 30 zile de la inscriere la scoala de soferi si toate orele sa fie terminate. Discuta cu instructorul ca stie ce are de facut si iti pune de la el orele si le faci dupa sala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic nu practic da
trebuie să-ți dea instructorul fișa că ați făcut toate orele, dar poți să te înțelegi cu el să mai faceți si dupa

| Ssssmokin a răspuns:

Da. Dupa ce ai implinit varsta de 18 ani, poti sustine proba teoretica. Orele de condus se pot face si dupa(pana la examen ).