| Robo2 a întrebat:

Poti pune pe blogul tau web un trailer al unui film de pe Youtube? Trebuie sa ii ceri permisia cuiva? Vreau sa incep un blog bazat pe rezumateale unor filme si as vrea sa adaug si cate un trailer

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat pui clipuri embedded de pe Youtube nu e abaolut nicio problema

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu ai nevoie de vreo aprobare speciala, atata timp cat este trailer si nu filmul complet nu vad de ce nu ai putea, nu te poate opri nimeni cu nimic.

Răspuns utilizator avertizat