| Frank51 a întrebat:

Programul rabla pentru electrocasnice e o tombolă right? Că poate să ia voucher doar ăla mai iute din câte am văzut. Nu mai bine se numea tombola electrocasnice?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este tombola dar suma alocata este limitata si intra in program doar cei intrati pana la epuizarea sumei.
In primul program suma s-a epuizat in 5 minute, la al doilea in 8 minute, acordarea fiind in ordinea inscrierilor.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu e tombola lol, e primul venit, primul servit.

| Frank51 explică (pentru Wr3nch):

Deci de asta pică siteu, că ei deja stiu faza și stau cu mâna pe mouse laughing asta e, de acum stau și eu așa

| Anuket a răspuns:

Da, am căutat acum și văd că menționează în limita bugetului alocat. Nu știu dacă chiar sperați că faceți o cheltuială avantajoasă, dar mie nu mi se pare neapărat. Am urmărit și eu prețurile unor produse în dorințe...