| troleibuz a întrebat:

Protectia copiilor se baga in familiile rromilor? Am vazut pe TikTok tigani care isi posteaza copilele cu cearceafurile murdare de sange si copilele par foarte tinere. Sub 15

5 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Nu prea, desi ași vrea sa existe totuși consecințe pentu tampenile lor

| Zuzu1991 a răspuns:

Nu... se fofileaza
vazut la tv ceva de gen "casatorie" la ceva de genul ea 11, el 13, si apoi (cu multa nesimtire... PE FATA) mers la doctor ca de ce nu i se scoala la 13 ani, iar autoritatile nici macar nu incearca sa se auto-sesizeze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Savage family, tipic la gipsy s People.

| AndrElle a răspuns:

Da mai ales protectia romilor, este o etnie discriminată.

| Gusticel a răspuns:

Eu nu am vazut. Link?