| Ionuts_6195 a întrebat:

Read this: Ridzi e bolnava...
http://i0nuts.wordpress.com/2011/01/15/ridzi-e-bolnava/
Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Iti dau perfecta dreptate, lucrez in sistemul sanitar romanesc si mi-e ciuda si mie ca oamenii cu bani din aceasta tara nu stau internati in spitalele noastre, sa vada si ei in ce hal a ajuns sistemul sanitar romanesc.

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Şi? Nu puteai să găseşti un link de la un ziar? Trebuia neapărat să ştim noi c-ai scris pe blogul tău de 3 vizitatori pe săptămână că Ridzi e bolnavă?
Ce părere am? Că eşti un spammer deghizat!

| NickiMinaj a răspuns:

Sa moara in chinuri day dreaming.
Sa nu uit : sunt profund socata de faptul ca s-a dus altundeva si nu la Romanica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-am scris direct pe blog
dar nu la subiectul de mai sus
ai alte articole mai inspirate,
o zi buna, iti ureaza "un dac din secolul 21"