| moonlight2134 a întrebat:

Revin cu inca o intrebare. Cat costa scoala de soferi pentru categoria A? Si condusul se invata doar un poligon?

2 răspunsuri:
| jungle3000 a răspuns:

Scoala pentru A costa cam tot cat aia pentru B in principiu! mici diferentze... 2 la mana da acum pe vara ca ii mai bine! 3, si poligon si traseu prin oras! asa e la mine in oras ce-l putin!
voie buna!

| odiseu a răspuns:

Poti invata condusul si pe aeroport ca e loc destul. Scoala de soferi categorie A are tariful direct proportional cu numarul de roti al vehiculului.