| anonim_4396 a întrebat:

Romania Cazuri in total 1, 760 +308. In total 2068. Am intrat in scenariul 4?
Se inchid orasele?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E posibil sa se extinda pana in 2021 virusul... asa ca iti recomand sa cauti masca de gaze tactica cu vizor pentru ochi inclus daca iesi afara sa ai protectie 100% in caz ca lucrezi da

| darrio2007 a răspuns:

Mai socoteste inca o data. 308 sunt in acei 1760.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In total sunt doar 1760 cazuri ca aia 308 de azi sunt deja adunati. Probabil maine vom avea peste 2000.
Ce orase sa se mai inchida? Nu suntem toti consemnati la domiciliu deja?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ședință la nivel înalt și din nou ordonanță militară cu reguli noi mai stricte. Afli luni seara.

| brokxy a răspuns:

Nu stiu de ce am scris prima data in total 1, 760, ca e 2068 de fapt... dar ma rog... LOL

| Robertandrei4858 a răspuns:

32,155- numar total de morti cauzati corona virus in lumea intreaga de la data aparitiei si pana in prezent. ti se pare mult? Mie nu. Gandeste- te ca azi au fost 263000 de nou nascuti.

| brokxy a răspuns (pentru Robertandrei4858):

Stiu dar cu cat cresc numerele cu atat va innebuni guvernul mai tare si ne va baga tot felul de reguli

| Kevinn2000 a răspuns (pentru Robertandrei4858):

Nu-i mult, dar pune-te în locul oamenilor bătrâni sau a celor cu boli cardiace.
Tu dacă ai avea o boală de inimă sau o boală respiratorie, ți-ar fi ok?
Am vrut să pun accent pe statul în casă, ca să nu moară mai mulți oameni din cauza celor care nu stau în casă ( eu nu știu dacă tu stai sau nu, zic doar ).

| suntserios a răspuns (pentru brokxy):

Cum adică va înnebuni guvernul? Faptul ca are grija de populație înseamnă că e nebun?

| suntserios a răspuns (pentru Robertandrei4858):

Când o sa îți moara cineva din familie sa nu îți pese nici atunci ca doar în ziua aia s au născut alte câteva mii.