| Hyacinth a întrebat:

S-au taiat ajutoarele pentru handicapati si pentru persoane cu cancer?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru persoanele cu handicap nu s-au anulat indemnizatiile de handicap.
Nu stiam si nu stiu ca persoanele cu cancer sa primeasca ajutoare.

| Lukasssz a răspuns:

Nu stiu frate, inteaba-l pe @relian, el avea handicap mental din cate stiu, deci el e cel mai in masura sa raspunda

| mi25 a răspuns:

Cancerul nu este catalogat ca handicap. Doar daca bolnavul de cancer are si handicap, primeste si indemnizatie de handicap.