| XterIasi a întrebat:

am o intrebare :
Urmeaza sa scot primul set de numere rosii, actele sunt facute intrebarea mea este :
Trebuie sa le predau si pe cele de Germania sau doar la cele negre se predau?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca masina este inmatriculata deja in Romania (asta inteleg eu ca spui prin "numere negre") atunci se predau numai acestea, cele de Germania trebuiau predate de cel care a facut inmatricularea in Romania dar poti sa le predai si tu daca le detii.

Răspuns utilizator avertizat