| qwertym a întrebat:

Salut. Am auzit ca pot sa dau de permis A2 si B amândouă odata. E mai convenabil? Care ar fi totalul de plata si cand aș putea sa incep? Eu neavand 18 ani

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu odata dar poti da aproape in acelasi timp. Scoala de conducere se poate incepe, pentru ambele, de la 17 ani si 9 luni. Vei face separat scoala pentru fiecare, la fel vei sustine examinarea (probele teoretica si practica) dupa implinirea varstei de 18 ani.

| Violleta2022 a răspuns:

Examenul de categorie B se poate sustine numai DUPA implinirea varstei de 18 ani.