| Mihaiut a întrebat:

Am decis sa vin din Spania in Romania cu masina.Aceasta este in leasing pe numele mamei mele.Asigurarea de asemeneape numele unui prieten ( numele meu NU apare nicaieri). Intrebarea este DE CE ACTE AM NEVOIE PENTRU TRECEREA FRONTIEREI? Tin sa mentionez ca nici mama nici respectivul asigurarii NU ma insotesc.....am inteles ca trebui procura de la firma de leasing...Insa aici NU stiu procura in numele meu sau al mamei?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai mai pus o data intreabrea asta. Pe siteul asta nu sunt avocati. Intreaba pe siteul avocatnet.ro.