| HDMrTuna38 a întrebat:

Salut.Am facut ceva si am nevoie de ajutor. Eram in orele de curs la scoala si o fata m-a jignit.Eu a doua zi cand am dat de ea am inregistrat-o. Si as vrea sa intreb ce se poate intampla!? Eu spun ca e autoaparare

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca doar ai inregistrat-o audio nu se intampla absolut nimic.

| HDMrTuna38 explică (pentru Ioandelasal):

Pai atat, mai mult nu! Doar ca a zis ca imi face reclamatie!

| HDMrTuna38 explică (pentru Ioandelasal):

Daca imi face reclamatie ce se poate intampla?

| Ioandelasal a răspuns (pentru HDMrTuna38):

Ti-am spus si aici si ti-am spus si ca raspuns la mesajul pe privat: nu se va intampla nimic, n-ai savarsit nici o infractiune si nici o contraventie.

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi si vorbeste cu dirigintele si fa-i tu reclamatie, punand inregistrarea sa o asculte si diriginele.
Tu nu poti patii nimic, ai inregistrat-o doar, dar ea este speriata acum si de aceea te ameninta.

| HDMrTuna38 explică:

A mai zis, ca imi face reclamatie!