| Albdan a întrebat:

Salut. Am făcut o prostie. Și vrea sa ma dea unu la politie are o poza cu mine stie în ce oraș stau, stie numele meu și anii poate sa ma dea? Și ma poate localiza politia dupa cartela de la telefon?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca iti poate face plangere penala, daca fapta ta este infractiune.
Si daca iti stie datele personale te identifica usor, nu este nevoie de telefon pentru localizare, desi te poate localiza si dupa telefon.

| Violleta2022 a răspuns:

Sigura ca poate sa te dea la politie, mai ales daca ai facut o ilegalitate si ala are toate datele tale personale, inregsitrarea convorbirilor sau inregistrarea video.

Politia te poate prinde imediat, in special dupa telefon sau adresa de IP a internetului de acasa, daca ai comunicat si online.

| teclado a răspuns:

Da tot timpul ești localizat nu ai cum să scapi nici dacă arunci telefonul,
Da poate sa te localizeze foarte usor cu ajutorul telefonului că ai vorbit cu parintii cu prietenii cu rudele...
Inafara de asta timbrul vocal daca tu arunci telefonul si cumperi altul cu o cartela noua gata esti identificat dupa puls dupa gânduri că mintea ta creierul tau are un anumit spectru o anumita amprenta un anumit PWM care este emis de tine si telefonul iti recunoaste amprenta biologica si gata te toana la inteligenta artificiala imediat cum te-ai apripiat de el
telefonul tau te toarna la inteligenta artificiala globala.

in afara de asta sa zicem ca nu te mai apropii de nici un telefon toate camerele stiu deja unde esti si te urmaresc pe strada

hai sa zicem ca tu nu ai telefon dar site inteligenta artificiala ca tu esti el ce esti dupa amprnta dupa mers
inteligenta rtificiala te urmareste tot timpul
mai ales daca tu nu ai masca imediat te identifica la prima camera din prim-ul autobuz
la primul semafor

nu ai cum sa scapi
asa ca mai bine te predai

A trecut vremea faptelor cu violenta
si dupa cum scrii mie mi-se pare ca tu esti genul de om care esti predispus spre a face fapte cu violenta

asa ca nu mai e la moda

mai nou sunt lasati in pace cei care o fac din contracte
dar cei care o fac cu violenta este ordin de la geneva sa fie ezmatriculati

nu se mai doreste o societate cu fapte cu violenta

Eu am fost intr-un loc de unde pleaca toate ideile pe urmatorii ani zeci de ani si am aflat ca cei ce fac fapte cu violenta trebuie sa dispara
pentru ca in socitatea viitorului foarte apropiat se doreste ca violenta sa fie zero