| andrAurel a întrebat:

Salut! Am gasit o chestie foarte interesanta care ma intereseaza, dar am nevoie de cateva sfaturi pe care as dori sa le cer de la voi. La adresa acestui link se gaseste o constructie pe care as vrea sa o fac: https://www.youtube.com/watch?v=6wS6LtGvmfA. Intrebarea cea mai importanta care revine: Eu am 17 ani si nu am niciun fel de permis, am voie sa o conduc din punct de vedere legislativ? (Ce pot pati daca sunt prins de politie in cazul in care nu am voie sa o conduc?). Apreciez seriozitatea! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| nuspuncinesunt2 a răspuns:

Bro,practic e o bicicleta cu motor.Ce naiba poti pati? Plus ca o faci tu.Doar nu iti trebuie permis sa mergi pe bicicleta.Stai calm.Doar ca nah, cred ca ar trebui sa ceri ajutorul cuiva.Stii,unde-s doi puterea creste.Si ar fi mai bine sa iti spuna cineva daca gresesti ceva in timpul constructiei decat sa vezi la sfarsit ca nu merge.Si nah, sunt copii de 12 ani care merg pe trotinete electrice.Tu la 17 ani nu ai putea merge pe o bicicleta?