| Anonimul366363 a întrebat:

Salut, am început școala de soferi de o săptămâna și școala mi-a cerut dosarul( cazier judiciar, analize medicale, aviz psihologic, acestea fiind necesare pentru școala de soferi nu pentru examen ) Și eu as dori acum sa îmi schimb buletinul deoarece îmi expira de ziua mea și sa nu am probleme dacă ma programează la examen sa îmi fie expirat buletinul. Pot sa ma duc sa il schimb acum înainte de a termina școala de soferi?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti, preschimbarea CI se poate face cu pana la 180 de zile inainte de expirarea valabilitatii actualei CI.