| Callxxbbas a întrebat:

Salut, am luat azi sala cu 24 pentru permis, m-am programat la calculator etc si am intrebat-o pe femeia de acolo acum ce fac daca sunt admis. Nu prea am inteles ce mi-a zis, i-am zis la revedere si am plecat, am inteles doar un felicitari parca la final, nu mi-a semnat nimeni nimic pe dosar ca am luat sala sau alte chestii, ramane salvat undeva in baza lor de date ca am luat-o? Si daca n-am salvat-o bine programarea aia pentru oras ce se intampla? laughing

5 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Mie mi-a trecut polițistul supraveghetor (sau cum s-o numi) in dosar rezultatul. Daca ai reușit să te programezi de la PC și a fost totul ok, ești programat. Daca dădea ceva eroare nu era ok, însemna că ori îți expira dosarul la data X ori cazierul.

| Callxxbbas explică (pentru BuLaNNNeL):

Cred ca m-am programat ok, am selectat orasu data dupa care am dat inainte sau nu mai stiu ce naiba era acolo, intr-un final imi apareau datele numele si ziua parca cand dau orasul si cam atat

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Callxxbbas):

Daca toate informațiile erau pe un fond verde, e ok.

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

La fel a fost si in cazul meu, am luat sala si tot la calculator m-a program unde am ales ziua, locul si ora. Cand am iesit am intrebat politistul de acolo daca mai trebuie sa fac ceva sau daca trebuie sa imi completeze el ceva pe fisa si a zis ca nu, e totul in calculator si doar sa ma prezint direct la traseu. Deci nu trebuie sa iti faci griji de nimic si mult succes la traseu!

| luffypk a răspuns:

Daca te-ai programat deja la traseu, cred ca e ok (cred), totusi, eu tin minte ca am primit ceva foaie cu data la care trebuia sa sustin traseul, daca nu ma insel... Poti vorbi cu instructorul tau, eu mereu am apelat la el cand aveam nevoie de ceva, nu degeaba il ai ca instructor...