| Darius_Jianu_1998 a întrebat:

Salut, am luat teapa pe triburile de la un player cu 360 de lei. Mi-a dat contul sa cumpăr prin paysafecard ceva premium și era vorba sa îmi transfere ce am cumpărat, după ce am cumpărat el a schimbat parola și nu am mai primit înapoi, se poate cumva sa recuperez banii, am nr lui de telefon și conversatia.
Se poate rezolva ceva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiat destept, a stiut cum sa fure bani intr-un mod inteligent. N-ai decat sa-i faci reclamatie, DAR tot pe tine te va lua deoarece erai pe contul lui, adica proprietatea lui.

| Darius_Jianu_1998 explică (pentru anonim_4396):

Pai da dar mi-a zis ca o sa îmi transfere ce cumpăr de pe cont, chiar nu poate face nimic politia, e inselaciune

| Darius_Jianu_1998 explică (pentru anonim_4396):

Pai da dar mi-a spus ca o sa îmi transfere tot ce am cumpăr, politia nu poate face nimic în privința asta, e inselaciune totuși