| Miron_Valentin_1996 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Un prieten a uitat parola de la Facebook, are si alt numar de telefon si nu stie nici parola de la email! Daca stiti cum pot sparge contul sa aflu parola sau sunteti voi "hakeri"happy? Dau funda! ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Sa trimită mail celor de la Facebook cu copie de pe actul de identitate pentru a dovedi că îi aparține contul și va primi instrucțiuni pentru recuperarea contului.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ia un ciocan cat de mare poate si da cu el la locul unde se cere parola... tongue

| xerxes1 a răspuns:

Mai stie macar cum il cheama?

| Miron_Valentin_1996 explică (pentru xerxes1):

Da numele il stie dar nu stie parola