| Learoyd a întrebat:

Am numere rosii, saptamana aceasta trebuie sa mearga tata sa ia numere negre. Eu trebuie sa plec maine cu masina si stiu ca trebuie sa am la mine niste acte, obligatoriu, in caz ca ma opreste vreun politist. Care sunt acestea? Trebuie sa ii las toate actele? Sau daca am autorizatia provizorie nr rosii e de ajuns? Ca nu stiu nici ce acte ii trebuie lui. Cand se duce sa o inscrie.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In cazul tau sunt de ajuns autorizatia de circulatie, permisul de conducere si cartea de identitate.

| Levington a răspuns (pentru Ioandelasal):

Si asigurarea, valabila!

1 răspuns: