| Accwes a întrebat:

Am o întrebare; Cum pot să raportez pe Youtube un conținut care nu-mi place, gen care e destul de neplăcut la privire sau e un fel de comedie neagră?

3 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Ai un buton mic, pe care când apeși scrie mare "Raportează". Totuși, ca acel raport să facă ceva, videoclipul trebuie să încalce politica lor, nu doar să-ți displacă ție. Pentru asta s-a inventat butonul de dislike.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai buton de report la fiecare video.
Insa faptul ca tie nu iti place nu inseamna ca trebuie sa il raportezi.

| danbnz a răspuns:

Daca nu-ti place de ce te uiti?