| Gabrielui7 a întrebat:

Am o intrebare. Dacă eu incă nu am terminat cursurile și mai am de dat Bacalaureat-ul plus facultatea mai trebuie sa ma inregistrez la AJOFM precum că imi caut un loc de munca?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cursurile cl. a XII-a s-au terminat pe data de 31 mai, asa ca poti merge la AJOFM pentru luarea in evidenta, trebuie sa o faci in maximum 60 de zile de la terminarea cursurilor. Daca o sa urmezi o facultate nu vei mai merge pentru inscriere la somaj.