| Andreyt112 a întrebat:

Salut, am o masina in curte mai veche si eu am reparat-o, am voie să merg cu masina prin curte sau grădina mea? (Nu am permis)

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai voie sa mergi oriunde nu este drum public. Doar pe drumurile publice ai nevoie de permis de conducere de categorie corespunzatoare.

| baru a răspuns:

Da, ai voie.

| Simpatic a răspuns:

Da, in curtea ta da. Dar nu cred ca ai curtea atat de mare precum sufrageria lui Jay Leno, asa ca sa nu faci vreo prostiewinking

| Ssssmokin a răspuns:

Atata timp cat nu intri pe la vecini prin gard si/sau iesi pe un drum public este ok.

| Vladut123456 a răspuns:

Atata timp cat nu esti pe domeniu public poti sa conduci si camionu.