| AllexC a întrebat:

Am si eu cateva nelamuriri. Stau in Germania de aproimativ 1 luna si am auzit tot felul de zvonuri, despre faptul ca vizionarea de filme online este sanctionabila, mai ales cele de tip "pentru adulti". As vrea si eu sa stiu cum pot vedea daca un site este legal. Adica sa nu fiu sanctionat pentru vizionare. De ex: Vreau sa ma uit la un film pentru adulti, cum pot face asta fara sa fiu sanctionat? Dau funda celui care chiar ma lamureste exact. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu e adevarat asa ceva, din contra un site de filme xxx e in topul cautarilor pe google.de,e interzis descarcarea, uplodarea fisierelor dar vizionarea este legala

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pornhub e legal.
Nu sunt legale cele care ofera gratis filme care sunt sub drepturi de autor

| FanFilme a răspuns:

Total neadevarat! dar daca chiar nu doresti sa intrii pe site-uri pentru adulti precum pornhub...etc. poti intra pe https://filmflix.ro/gen/filme-erotice-online-subtitrate/
este un site de filme online care are si o categorie cu filme erotice.