| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am si eu un tatuaj in zona buricului(mai jos putin) si imi este frica sa nu am probleme la contravizita. Azi la examinare domnul doctor mi-a spus ca trebuie sa ma duc la psiholog, din pricina tatuajului. De ce am nevoie de psiholog pentru un tatuaj? Si va rog daca puteti sa imi raspundeti la intrebarea : Pot fi picat la contravizita din cauza tatuajului? Cu respect, BoGdAnRaX

2 răspunsuri:
| nuku a răspuns:

Contravizita la ce?
unde trebuie sa te angajezi sau sa dai concurs?
daca e in MAI ministerul de interne ai probleme...
in rest daca e pentru alte servicii nu cred ca ar trebui sa iti faci griji

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce reprezinta tatuajul :p. http://www.best-tattoo.net