| AndreiFlorin98 a întrebat:

Am voie sa ma deplasez la o ora mai tarzie (3 dimineata spre ex) la un non stop? De ex peco. Daca da, ce trebuie sa pun in declaratie?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu! N-ai voie decat pentru urgente si serviciu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Este interzis după ora 22. Doar dacă mergi la muncă.

| Holiday a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt aceleasi conditii de deplasare si ziua si noaptea. Nu este interzis nimic in plus noaptea.

| Holiday a răspuns:

Poti sa te deplasezi, dar totusi sa nu fie la mama dracului de locuinta ta. Pui in declaratie ca te duci sa-ti iei apa de exemplu. Apa e o urgenta evidenta.

| Holiday a răspuns (pentru Holiday):

Si chiar iei si o sticla de apa, ca poate te opresc vreunii si la intoarcere. laughing

| Sofer a răspuns:

Dacă au spus clar ca e interzis după ora 22 pana la 6 dimineața. Ce zici poți? laughing