| Chow333 a întrebat:

Salut!
As dori o sa cer o parere despre un subiect care ma nelinisteste.O fata de alta nationalitate a postat ca doneaza o pisicuta.Am vorbit cu ea (in engleza), ne-a zis ca ar vrea sa o tina cineva doar pentru 2 luni cat e plecata ea in tara ei, eu i-am spus ca asa nu o doresc deoarece m-as atasa de animalut si dupa prietena mea n-ar mai vrea s-o returneze dupa cele doua luni.A revenit dupa cateva zile cu un mesaj in care a zis ca ne-o da si ca n-o mai vrea inapoi pentru ca daca noi n-o luam pisica ar fi ajuns in strada.Acum cand s-a intors in Romania ma santajeaza cu mesaje ca ma da in judecata si ca ar vrea pisica inapoi.In ziua cand am luat pisica de la ea, noi am vrut sa i-o dam inapoi deoarece pisica era agresiva si ea a zis sa-i mai dam o sansa, apoi dupa 2 zile am decis s-o donam mai departe pentru ca noi stand la bloc pisica nu putea avea libertate si ne-am gandit ca de asta este agresiva sau poate pur si simplu nu ne agreaza.Ce pot face cu aceasta fata care imi trimite astfel de mesaje acum?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să o blochezi.

| IngerasulMicut a răspuns:

Block

| C0STEL22 a răspuns:

Nu sunteti in stare sa tineti un pisoi decat doua zile? Cereti-o inapoi unde ati donat-o sau ati aruncat-o in strada?

| Alex1322 a răspuns:

Ii spui corect. Daca asa a zis ca ti-o da de tot. Daca nu a fost asa ii spui corect ce di facut incerci sa o ajuti sa o gaseasca si alta data nu mai faci. Si te rogi la Dumnezeu