| manafu2006 a întrebat:

Salut,

As vrea sa plec in Germania la munca si vreau sa imi depun actele la firma SC EUROPE HUMAN RESOURCES din Brasov.
Stie cineva ceva de aceasta firma, sunt seriosi sau sunt tzepari.

Sau daca ati putea sa imi recomandati o firma serioasa cu care se poate pleca in afara as fi foarte recunoscator

Multumesc!

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu de unde esti mai sigur?

| robert35 a răspuns:

De ce nu contactezi protectia consumatorilor este cel mai indicat sa nu ai probleme

| Messerschmitt a răspuns:

Firma care-ti cere bani in avans, inainte de intocmirea si semnarea actelor, este hotarata sa-ti traga teapa.
Din cate am vazut eu pe net, firma este inregistrata in Brasov, dar... mai activeaza si intr-o comuna (sat) prin jud. Prahova. Eu unul, nu m-as baga.
http://www.listafirme.ro/europe-human-resources-srl-31691160/
http://www.emaramures.ro/joburi-maramures/job.aspx?id=65272
Se poate pleca legal prin Eures + ANOFM.
http://eures.anofm.ro/jobseekers_cor2.php Succes!

| nerusuu a răspuns:

Ai plecat pina la urma cu Europe Human Resources? eu am dosarul la ei din septembrie si tot nu am plecat

| nerusuu a răspuns:

Ce ai mai facut cu Sc Europe human resources?

| nerusuu a răspuns:

Sunt niste tepari nenorociti din sept 2013 ne tot amina, am sa merg peste ei

| nerusuu a răspuns:

Niste tepari ordinary din sept 2013 ne tot amina, voi merge peste ei

| nerusuu a răspuns:

Deci EUROPE HUMAN RESOURCES BV O MARE TZEAPA...ce sperante sa mai avem din sept 2013?!

| georgianoooooo a răspuns:

Salut nu stiu ce sa cred de aceasta firma daca e serioasa sau nu si eu sunt in acceasi situatie ca si tine am depus actele la ei si acum ast sa fiu contactat. daca stie cineva sigur ce fel de firma e rog sa scrie aici..va rog

| Dumitru_Adina_1990 a răspuns (pentru georgianoooooo):

Georgiano e teapa am patit.o pe pielea mea.

| nerusuu a răspuns (pentru Dumitru_Adina_1990):

Nu a plecat nimeni cu ei niste TEPARIIIIII

| georgianoooooo a răspuns:

Pana la urma e cineva care intr-adevar a plecat cu aceasta firma? ast raspunsuri

| Gabrielito40 a răspuns:

Salut,eu am depus actele la acaesta firma si astept sa fiu contactat, sincer nu stiu daca aceasta firma este serioasa sau nu dar daca cineva stie ceva despre aceasta firma il rog sa scrie aici, multumesc.

| Gabrielito40 a răspuns:

Eu pe data de 3 mai merg la Brasov la firma sa fac scandal sa-mi dea banii inapoi, daca mai vrea cineva sa mearga atunci cu mine las nr meu de telefon 0765137037, eu sunt din Buzau

| Laurentiu_Catalin_1990 a răspuns:

Cu human nu as sfatui pe nimeni sa semneze ca sunt tepari