| mysterioR a întrebat:

Salut, aseara pe la 21:00 stateam in parcare pe o strada si am aruncat niste servetele pe jos apoi un proprietar a venit la mine sa imi spuna ca se duce la politie cu filmarea ca avea camere la case, mentionez ca nu am coborat din masina si era intuneric nu avea cum sa ma vada in masina din pozitia aia, se poate sa patesc ceva?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca o sa mearga, desi daca te-a filat si a filmat si masina politia te poate identifica repede.
Si nu ai fost civilizat aruncand servetelele pe jos.

| mysterioR explică (pentru Ioandelasal):

Masina da, pe mine nu

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bine ar fi să pățești și tu și alții care nu sunteți în stare să aruncați la un coș de gunoi
am mai văzut alt țăran ieri care bea dintr-un pahar și după l-a aruncat în mijlocu trotuarului foarte relaxat

| Wr3nch a răspuns:

Viitor are dar nu unul luminoslaughing

| bogdan324 a răspuns:

Daca ti-a retinut/prins in filmare numarul de inmatriculare atunci e posibil

| Green66 a răspuns:

Fac pariu că marca mașinii este BMW.

| mysterioR explică (pentru Green66):

Erai de ajutor daca nu faceai off topic, nu stii dc le am aruncat pe geam, nu stii ce probleme am, nu mai vorbi fara necunostinta de cauza.Nu e bmw, e skoda.

| Green66 a răspuns (pentru mysterioR):

De ce le-ai aruncat pe geam? Ce probleme ai? Probabil arunci pe jos pentru că ai ajuns la concluzia că femeia de serviciu muncește prea puțin, in felul asta ii oferi posibilitatea să muncească și să nu-și piardă locul de muncă.
PS. Nu e Skoda, e BMW deghizat in Skoda sau cum ar spune unii "Skoda cu apucături de BMW"

| Csander a răspuns:

Sper sa iei 3 amenzi, nu doar una!