| Anisia2222 a întrebat:

Salut,astăzi mi s a întâmplat ceva oribil...Un coleg de al meu mi a luat telefonul si pt ca nu mi a ghicit parola, eu am variatnta apel urgent iar colegul acea a apăsat pe el si a sunat la 112... A răspuns o doamna dar am închis repede imediat după ce a spus alo...am si trei martori colegi ca eu nu am nicio legătură cu asta ba chiar m am, chinuit sa mi iau tel ul inapoi dar a fost prea târziu...Ideea e următoarea :O sa mi se întâmple mie cva?

Răspuns Câştigător
| feli20 a răspuns:

Nu. Stai linistita!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu o sa se intample absolut nimic, asa ca poti fi linistita. Chiar daca s-ar sesiza in legatura cu apelul, desi nu cred ca este cazul, ai martori ca nu tu ai sunat.