| Davydyro a întrebat:

Salut,astazi o persoana a dat peste mine intentionat si mi-a spart telefonul. Tin sa mentionez ca aveam 2 martori la momentul actiunii. M am dus la el la usa, iar cu toate ca era cineva acasa nu a raspuns nimeni...Se poate face ceva in legatura cu asta? Politie ceva?

4 răspunsuri:
| Ilincoana a răspuns:

Teoretic, ai putea sa te duci la politie sa il reclami dar nu e ceva suficient de serios incat sa fii bagat in seama pe bune. Oamenii sunt rai intentionat si din pacate, tu suferi acum consecintele. Imi pare rau pentru telefon si sper ca nu costa mai mult sa-l repari decat a costat telefonul initial...