| Vlad_Raicu_1996 a întrebat:

Azi am "picat" pentru a 2-a oara proba teoretica (sala). Intrebarea mea e, dupa cat timp pot da din nou si de cate ori? (limita maxima) Multumesc,

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sustine iarasi proba teoretica dupa 15 zile libere, exact asa cum ai sustinut-o si pe a doua.
Nu exista stabilita o limita privind numarul, singura limita este perioada de maximum 1 an de la terminarea cursurilor scolii de conducere.

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Scoalarutiera.ro nu fac reclama, dar e cel mai bun site unde poti invata pentru sala, eu prima data am dat cu 20, apoi a 2 oara cu 24

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa 15 zile, deci in a 16-a zi.

Răspuns utilizator avertizat
| DataScience a răspuns:

La fiecare 15 zile poti da sala din nou, maxim un an de zile de la terminarea cursurilor.

| Numeexistent2 a răspuns:

Lasa te nu e pentru tine

| GabrielaJust4Fun a răspuns:

Dai până când îți expiră dosarul, și vreau să te întreb după ce site ai făcut chestionarele de ai picat sala de doua ori, dacă este îți dau eu un site foarte bun de chestionare

| BoddyCr a răspuns:

14-15 zile