| anonim_4396 a întrebat:

Când ai examenul de traseu, cine te repartizeaza la polițiști? Își aleg ei (polițiști) elevul? sau instructorii ne trimit la un anumit polițist? Sau cei de la DRPCIV?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Examinatorii desemnati in data respectiva iau candidatii in ordinea programarii.

| Valyasdfg a răspuns (pentru Ioandelasal):

Si dacă zice un milițian că " lasă că îl iau eu pe ăsta/asta " se poate face așa?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Valyasdfg):

Sigur ca examinatorii se pot intelege intre ei pe cine sa ia.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Valyasdfg):

O sa ratezi primele 5 examinari; inca nu esti pregatit si vei repeta examinarea

| Valyasdfg a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

De unde ști că nu voi fi pregătit pentru următoarea dată? Auzi la el, primele 5 examinări laughing, poate n-ai fost pe fază când am spus pe TPU că l-am picat pe nedrept