| ooAndrewoo a întrebat:

Ce pareri aveti?

Vom iesi din criza anul asta sau o sa scada si mai mult leul si vom intra in colaps?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Si peste 15 ani, noi tot in criza vom fi.

3 răspunsuri:
| MihaiN a răspuns:

Daca votati usl, o sa intram si mai rau in criza.Motivul e simplu: cam toate masurile lor economice sunt praf, iar cea mai tare e aia cu scutirea cazinourilor de impozit.Adica sumele alea uriase, in loc sa intre in bugetul de stat, raman in buzunarul unor interlopi.

| KlawSixx a răspuns:

La noi e criza oricand, dar cine ar fi prost sa spuna ca ii merge binisor?

| Amalia1279 a răspuns:

Depinde de ce va face guvernul si presedintele. Poate daca au reusi sa se inteleaga impreuna si sa aiba idei mai ingenioase am iesi.Dar nu cred ca in anul asta...