| dima1996marius a întrebat:

Salut, cine credeti ca o sa castige alegerile din 2012 si credeti ca o sa fie mai bine in romania dupa 2012?

5 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Base e terminat, Geoana nu mai are potentialul sa castige nici o jucarie in oul kinder, Ponta e prea tanar sa candideze,... si mai ramane Crin care are sanse de 60% poate mai mari, eu nu vad nici un candidat de o asemenea notorietate.
Dar stati fara grija, pentru ca in Romania nu o sa se intample nici o minune, suntem in cadere libera

| Adrianetc a răspuns:

Am 15 ani insa stiu ca o sa ajungem din ce in ce mai rau, de ce crezi ca acum au inceput astia sa repare drumurile? ca sa-i mituiaasca pe oameni pentru voturi, oameni de nimic, nu mi-a placut niciodata politica

| Pisoiul a răspuns:

Romanii il vor vota pe Victor Ponta.Dar sutuatia Romaniei sincer nu stiu cand se va redresa poate in 2017. Emil Boc are slabe sanse de castig.Am auzit ca situatia noastra economica va urca cu 3% in 2012.

| DevylPushtan a răspuns:

Doar daca murim in 2012 o sa ne fie mai bine laughing))

| DrZzz a răspuns:

Tara asta o sa ajunga din ce in ce mai raw