| Xenoverse1 a întrebat:

Cum fac rost de o declarație de răspundere cand vreau sa merg la cumpărături sau la lucru?

Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

O poti scrie de mana.

| 44TheSinner44 a răspuns:

Https://www.ase.ro/......UNDERE.pdf

O ai aici si poti sa o scrii de mana, pe o foaie.

| sierra1 a răspuns:

"o declarație de răspundere cand vreau sa merg la cumpărături "

o scrii cu mânuța proprie și personală

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

O descarci, o printezi și o completezi sau o scrii de mână.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca declaratia se retine pe traseu, si nu se da la schimb un bilet de libera trecere, presupun ca ar fi recomandat sa avem la noi 10-20 declaratii nedatate si le folosim cand e nevoie. E corect?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Vedeti ca s-a simplificat declaratia.

| TatianaIstrate a răspuns:

Gasesti in articolul asta noul ei model si o poti scrie si de mana -- https://cariera.ejobs.ro/documente-tura-de-noapte/