| SebiModol1998 a întrebat:

Salut, cum pun un film live pe Facebook când dau pe live? nu vreau să mă filmez pe mine, vreau să pun un film.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

OBS Studio

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Deascarci un program bagi un film acolo si isi va cere sa te inregistrezi pe Facebook e simplu, si eu tot caut programelu ala dar nu il mai amdaca dau de el isi trimit felicitare

| Raitok_Dani_1995 a răspuns (pentru RAY):

Il mai ai programul?

| RAY a răspuns (pentru Raitok_Dani_1995):

OBS Studio

| RAY a răspuns:

Daca pui un film il vor elimina ei rapid dar daca transmiti live nu pot

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Pai cum live-ul e live, live inseamna in direct cum vine vorba pe loc nu stiu daca poti.

| Vasile_Marin_1996 a răspuns:

Salut trebuie o pagina specială pentru FILME și Fotbal, etc.

| Marius_Paraschiv_1976 a răspuns:

Cum pun un film live