| best112 a întrebat:

Salut, cum sa îmi gasesc de lucru în vacanta de vara sunt baiat am 18 ani din neamț? Dau fundă!?

Răspuns Câştigător
| Allexander07 a răspuns:

Cauta si tu pe google... job în Piatra Neamţ şi o să găseşti o sumedenie, sau cumpără un ziar şi apucăte de sunat.

1 răspuns:
| aj3k16lm a răspuns:

Ai încercat să cauți pe OLX? Ori vorbește cu organizatorii evenimentelor din zona ta, dacă reușești să iei legătura cu el. Fără cunoștințe însă, îți va fi mai greu să te angajezi la carnavale ori bâlciuri. ai putea opta pentru post-ul de barman. Găsești exrem de multe site-uri de angajări, valabile pentru toată țara.