| Alexandro_Coman_1977 a întrebat:

Salut,daca am absolvit ieri proba practica pentru permisul de conducere, figurez in baza de date ca avand permis de conducere?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, figurezi, doar ca nu poti circula legal pe drumurile publice cu masina, pana nu primesti permisul, daca esti prins vei fi amendat pentru ca nu poti prezenta permisul.

| Alexandro_Coman_1977 explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc, dar daca este sarbatoare ( Vinerea Mare) ma trece in baza de date?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Alexandro_Coman_1977):

Tu ai spus ca ieri ai sustinut proba practica asa ca ieri ai fost trecut in baza de date.

| Alexandro_Coman_1977 explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc mult! Sarbatori fericite!