| Iulian_Vali_1999 a întrebat:

Salut.
Daca am buletin provizoriu pot retrage banii de la banca in special de la CEC Bank?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti si cartea de identitate provizorie este act de identitate, bineinteles daca este in termenul de valabilitate.

| darrio2007 a răspuns:

Da. Daca este in termen.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut, cel mai sigur si autorizat raspuns îl primesti numai de la bancă, cel mai bine este sa i ti faci timp si sa mergi la banca respectivă si domnisoarele acelea drăguțe si la propriu si la figurat, se vor bucura sa i ti raspundă, plus ai ocazia sa i ti clătesti ochii cu prospături. laughing