| Takamine a întrebat:

Salut, daca mi-am pierdut cardul si am nevoie in seara asta de numarul cardului si de alte date care se afla pe el pot gasi informatiile pe net, gen sa intru pe siteul bancii scriu numele si gasesc. Am nevoie urgent de el happy Mersi

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poti. Chiar trebuie sa anunti urgent blocarea lui ca sa nu ramaii fara nimic in cont. De la ce banca il ai? Trebuie sa suni urgent la banca si sa-i anunti. Trebuie sa aiba serviciu 24/24 ore conform legii.

| VadTot a răspuns:

Aveai scris si codul pin pe spatele cardului? laughing