| edy423 a întrebat:

Daca se intampla sa nu promovez examenul teoretic la scoala de soferi, cand ma voi putea reprogama? Am inteles ca dupa 15 zile, dar am o nedumerire. Am auzit de la niste prieteni ca programarea o pot face la o zi dupa examen (in cazul in care pic), iar dupa 15 zile pot sustine examenul si de la altii am inteles ca reprogramea in sine se face dupa 15 zile, urmand ca examenul sa il dau peste cateva saptamani.
Ma puteti lamuri?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Programarea se poate face imediat dar nu vei fi reprogramat mai repede de 15 zile calendaristice. Termenul fiind pe zile libere cel mai repede vei fi reprogramat in a saptesprezecea zi.