| boss97 a întrebat:

Salut.Deci am si eu o problemă legată de niște amenzi de circulație din cauza vitezei din străinătate (Sfânta Germania)... dacă mă oprește vreodată la vreun control,nu cred că voi păți nimic în afară că m-ar pune să le plătesc, nu? Se poate întâmpla altceva?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da de ce esti roman pana la capat si nu le platesti? In Germania ce ca.cat de scuza ai ca te a prins radarul? Sa stii ca nemtii sunt seriosi in treburile astea... te cauta si in Romania si pentru amenzi de 30euro

| MihaiNicu23 a răspuns:

Iti vor trimite amenda in Romania dac anul o platesti pe loc cand te prinde.

| KKronstadt a răspuns:

Pai, nu esti tu un boss? De ce-ti faci griji, boss-ule?
Bai, iubitor de inconstienta, legislatia europeana te va cauta si-n gaura cea mai adanca. Si vei plati, de nu-ti vor sta picioarele pe pamant. Auzi la el... "Sfanta Germania"... LMFAO