| anonim_4396 a întrebat:

Fac ore de conducere, am inceput scoala de soferi, imi puteti spune ce contine fiecare ora de conducere? de ex, ora 5- parcarea, ora 6-plecarea din rampa

Răspuns Câştigător
| chioscuta a răspuns:

Primele 5-6 sedinte sunt sedinte de acomodare cu masina vei merge cu instructorul in poligon si vei face jaloane parcari, mers cu spatele, plecare in rampa si asa mai departe iar in restul sedintelor vei merge pe trasee din ce in ce mai aglomerate si mai complicate astfel incat sa iti insusesti toate calitatile unui bun conducator auto. Daruirea si implicarea instructorului este cruciala in acest sens.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Orele sunt stabilite de instructor si programa lui!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ora 1 ce vrea instructorul
ora 2 ce vrea instructorul
ora 3 ce vrea instructorul

cred ca ai prins ideea