| Anonim420420 a întrebat:

Ieri am fost membru in cadrul sectiei de votare. Am fost acolo pentru a face niste banuti. Cum imi voi primii banii promisi? Ma va suna cineva sa ma duc sa i ridic de la primarie? Sau cum?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu ai inttebat acolo?

| sierra1 a răspuns:

Nu v=au pus să completați un contract de prestări servicii? ce scrie acolo, ia zi-ne

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vei primi sigur. Dar nu are rost să întrebi aici. Cineva te-a invitat. Sună acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai funda sau evaluari?

| Elelei a răspuns:

Cum te-au chemat, asa ca la piata? Nu ai semnat nimic? Ce scrie acolo?